50 products
-
Rocco Peanut & Sesame PastriesRocco Peanut & Sesame Pastriesfrom Regular price€15,90Price for 250g
€63,60 / kg
-
Cashew & Caramel CupCashew & Caramel Cupfrom Regular price€15,90Price for 250g
€63,60 / kg
-
Delicé Espresso & FigDelicé Espresso & Figfrom Regular price€12,90Price for 250g
€51,60 / kg
-
Almond BouleAlmond Boulefrom Regular price€15,90Price for 250g
€63,60 / kg
-
Almond CigarsAlmond Cigarsfrom Regular price€15,90Price for 250g
€63,60 / kg
-
Almond BaklavaAlmond Baklavafrom Regular price€15,90Price for 250g
€63,60 / kg
-
Dollara Almond MnakaschDollara Almond Mnakaschfrom Regular price€15,90Price for 250g
€63,60 / kg
-
Almond MhanchaAlmond Mhanchafrom Regular price€15,90Price for 250g
€63,60 / kg
-
Kaab Efile Almond PastriesKaab Efile Almond Pastriesfrom Regular price€15,90Price for 250g
€63,60 / kg
-
Dollara Walnut & Cashew MnakaschDollara Walnut & Cashew Mnakaschfrom Regular price€15,90Price for 250g
€63,60 / kg
-
Chmisa Almond & Walnut PastriesChmisa Almond & Walnut Pastriesfrom Regular price€15,90Price for 250g
€63,60 / kg
-
Chaarla PistachioChaarla Pistachiofrom Regular price€15,90Price for 250g
€63,60 / kg
-
Dollara White Walnut PrestigeDollara White Walnut Prestigefrom Regular price€15,90Price for 250g
€63,60 / kg
-
Pistachio & Almond RosePistachio & Almond Rosefrom Regular price€15,90Price for 250g
€63,60 / kg
-
Long Pistachio PastriesLong Pistachio Pastriesfrom Regular price€15,90Price for 250g
€63,60 / kg
-
Fruit FaakasFruit Faakasfrom Regular price€15,90Price for 250g
€63,60 / kg
-
Sillikon PistachioSillikon Pistachiofrom Regular price€15,90Price for 250g
€63,60 / kg
-
Delicé Caramel Almond PastriesDelicé Caramel Almond Pastriesfrom Regular price€15,90Price for 250g
€63,60 / kg
-
Sakkia Pistachio & SesameSakkia Pistachio & Sesamefrom Regular price€15,90Price for 250g
€63,60 / kg
-
Greek Moon Almond PastriesGreek Moon Almond Pastriesfrom Regular price€15,90Price for 250g
€63,60 / kg
-
Sliced Almond MhanchaSliced Almond Mhanchafrom Regular price€15,90Price for 250g
€63,60 / kg
-
Delicé Almond & ApricotDelicé Almond & Apricotfrom Regular price€15,90Price for 250g
€63,60 / kg
-
Chaarla AlmondChaarla Almondfrom Regular price€15,90Price for 250g
€63,60 / kg
-
Delicé Raisin & AlmondDelicé Raisin & Almondfrom Regular price€15,90Price for 250g
€63,60 / kg
Choose your favourites
Which size does the displayed price refer to?
For products with different prices, we show a starting price and its pack size. Choose your preferred size on the product page to see its exact price. A crossed-out price always refers to the same variant.
Where can I find ingredients and allergens?
See the ingredients, allergens and nutrition sections on the individual product page. Check the notes for assortments with changing contents, and contact us with specific ingredient questions.
Where can I find shipping information?
See the shipping information linked in the shop and on product pages. The shipping costs for your order are shown before purchase during checkout.




